kurs prawa jazdy Bydgoszcz, szkoła jazdy w Bydgoszczy Szkoła Jazdy Bydgoszcz, Kurs prawa jazdy Bydgoszcz
 
O FIRMIE
         
 

O firmie -
      kim jesteśmy, dokonania


 

 

 

       Szkoła Jazdy „JAN” została założona w 1998r. Od samego początku biuro, sala wykładowa i plac  manewrowy znajdują się w tym samym miejscu, przy ulicy Kossaka 72 . Firma jest stabilna i ciągle się rozwija, czego wynikiem jest wzrost zainteresowania ze strony młodzieży  z pobliskich  jak i dalszych osiedli  oraz spoza Bydgoszczy. Specjalizujemy się również w doskonaleniu jazdy osób, które posiadają uprawnienia do kierowania pojazdami, lecz po latach przerwy potrzebują fachowej pomocy instruktora. Posiadamy  pojazdy takie same, z jakimi kursanci spotkają się na egzaminie państwowym, czyli samochody osobowe Toyota Yaris 5d 1.0 Active.

      Dużym atutem szkoły jest odpowiednio dobrana kadra instruktorska. Tworzą ją kierowcy z wieloletnim stażem oraz wykształceniem kierunkowym, co gwarantuje szkolenia na najwyższym poziomie. Nasi instruktorzy charakteryzują się wyjątkową cierpliwością i wyrozumialością  czego dowodem jest  opinia naszych zadowolonych kursantów, którzy polecają nas swoim znajomym. Możemy pochwalić się wysoką zdawalnością  na egzaminach państwowych. Przez Szkołę Jazdy „JAN” przewinęło się już parę pokoleń kursantów, a ich liczba ciągle się powiększa. Jeżeli poszukujesz szkoły jazdy na wysokim poziomie to  zapisz się do nas, zapraszamy!

        Dbając o jak najwyższy poziom szkolenia, na bieżąco podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, warsztatach i szkoleniach takich jak "Wzrost kompetencji kadry ośrodków szkolenia kierowców".

        szkolenie       szkolenie

 

Jan Krauze
Instruktor - wykładowca, założyciel  Szkoły Jazdy "JAN"


Do góry.

 
 

Zadzwoń (52)348 64 88 albo wypełnij poniższy formularz
Zapisz się już dzisiaj!


 
 

Wyświetl większą mapęSzkoła Jazdy „JAN” została założona w 1998r w Bydgoszczy. Od samego początku biuro, sala wykładowa i plac manewrowy znajdują się w tym samym miejscu, przy ulicy Kossaka 72 . Firma jest stabilna i ciągle się rozwija, czego wynikiem jest wzrost zainteresowania ze strony młodzieży z pobliskich jak i dalszych osiedli oraz spoza Bydgoszczy. Specjalizujemy się również w doskonaleniu jazdy osób, które posiadają uprawnienia do kierowania pojazdami, lecz po latach przerwy potrzebują fachowej pomocy instruktora. Pojazdy na kursach prawa jazdy w Bydgoszczy są takie same z jakimi kursanci spotkają się na egzaminie państwowym, czyli samochody osobowe Nissan Micra K12 oraz motocykl YAMAHA YBR 250. Szkoła Jazdy w Bydgoszczy