Historia

Szkoła Jazdy „JAN” została założona w 1998r. Od samego początku biuro, sala wykładowa i plac  manewrowy znajdują się w tym samym miejscu, przy ulicy Kossaka 72 . Firma jest stabilna i ciągle się rozwija, czego wynikiem jest wzrost zainteresowania ze strony młodzieży  z pobliskich  jak i dalszych osiedli  oraz spoza Bydgoszczy. Specjalizujemy się również w doskonaleniu jazdy osób, które posiadają uprawnienia do kierowania pojazdami, lecz po latach przerwy potrzebują fachowej pomocy instruktora. Posiadamy  pojazdy takie same, z jakimi kursanci spotkają się na egzaminie państwowym, czyli samochody osobowe Toyota Yaris 5d 1.0 Active.

Dużym atutem szkoły jest odpowiednio dobrana kadra instruktorska. Tworzą ją kierowcy z wieloletnim stażem oraz wykształceniem kierunkowym, co gwarantuje szkolenia na najwyższym poziomie. Nasi instruktorzy charakteryzują się wyjątkową cierpliwością i wyrozumiałością  czego dowodem jest  opinia naszych zadowolonych kursantów, którzy polecają nas swoim znajomym. Możemy pochwalić się wysoką zdawalnością  na egzaminach państwowych. Przez Szkołę Jazdy „JAN” przewinęło się już parę pokoleń kursantów, a ich liczba ciągle się powiększa. Jeżeli poszukujesz szkoły jazdy na wysokim poziomie to  zapisz się do nas, zapraszamy!

Dbając o jak najwyższy poziom szkolenia, na bieżąco podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, warsztatach i szkoleniach takich jak „Wzrost kompetencji kadry ośrodków szkolenia kierowców”.

Sylwia

Bardzo polecam tą szkołę.Zajęcia teoretyczne prowadzona w bardzo miłej atmosferze ;-).Instruktorzy bardzo sympatyczni i cierpliwi pozdrawiam pana Wojtka przesympatyczny instruktor ;-)

Kurs w 2011 roku

2016-12-09T12:03:37+00:00

Kurs w 2011 roku

Kermit

Dla mnie rewela. Na zajęciach z teorii można się nieźle pośmiać, a dzięki temu jest super atmosfera, chce się słuchać i nie ma mowy o zaśnięciu z nudów. Jazdy też super! Widać, że instruktorzy znają się na rzeczy, nie wkurzają się i nie wymądrzają. Naprawdę spoko.

2016-12-09T11:44:26+00:00

Aneczka

To jest najlepsza szkoła w Bydgoszczy zdałam za pierwszym razem dziekuje Pani Łucji za tak intensywną nauke moge poleci szkołe bez żadnych zastrzeżen Dziekuje jeszcze raz Pozdrawiam

Kurs w 2014 roku